Profesjonalne usługi brukarskie: Gliwice i okolice

O nas

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych fachowców, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do świadczenia kompleksowych usług brukarskich. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata działalności w branży brukowania, pozwala na profesjonalne aranżacje ogrodów, tarasów, podjazdów oraz miejsc publicznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami kostki brukowej, takimi jak: Semmelrock, Libet, Drew-Bet i Kost-Bet. Obszar działalności naszej firmy to przede wszystkim Śląsk, a w nim takie miasta jak Gliwice, Zabrze oraz Katowice.

Jeśli zależy Państwu na efektownym wyglądzie otoczenia swojej posesji, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy GEOINVEST. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości kostki brukowej, która doskonale sprawdzi się do użycia na wszelkiego rodzaju podjazdach, chodnikach, ścieżkach oraz tarasach.

W zakresie brukarstwa świadczymy usługi:

  • brukowanie parkingów, chodników, ścieżek, podjazdów, tarasów
  • sprzedaż materiałów wiodących producentów na Polskim rynku - kostka brukowa, galanteria betonowa oraz transport
  • sprzedaż i montażu ogrodzeń z kamienia łupanego - ogrodzenia nowoczesne

Nowoczesna kostka brukowa stanowi znakomite rozwiązanie, gdy liczy się nie tylko elegancja, ale także wytrzymałość oraz trwałość. Tego typu materiał konstrukcyjny wyróżnia się licznymi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. Dzięki różnorodności kształtów oraz kolorów, kostka brukowa może być układana w oryginalne wzory.

Układanie kostki brukowej to jedna z głównych usług proponowanych przez przedsiębiorstwo GEOINVEST, którego brukarstwo jest specjalnością od wielu lat. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom z całego Śląska, zwłaszcza z Gliwic, Zabrza oraz Katowic.

Układanie kostki brukowej wykonujemy kompleksowo i terminowo, posługując się specjalistycznymi maszynami, dzięki którym usługi brukarskie świadczymy na najwyższym poziomie. Zajmujemy się odpowiednim przygotowaniem podłoża, docinaniem kostki brukowej, obsługą geodezyjną oraz drenażem, czyli odprowadzeniem wody. Brukarstwo to dziedzina, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie, umożliwiające nam kompleksową realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń.

Aby sprostać Państwa wymaganiom realizujemy projekty (wizualizacje w 3D) planowanych robót brukarskich. Dzięki temu uzyskują Państwo pogląd tego, jak będzie wyglądać finalny efekt przy zastosowaniu nowych rozwiązań oraz jak nasze produkty współgrać będą z oświetleniem, meblami czy dekoracjami.

Zapraszamy do naszego biura, gdzie można obejrzeć i wybrać kostkę brukową spośród wielu rodzajów wyrobów renomowanych producentów. By przekonać się o tym, jakie umiejętności z zakresu usług brukarskich posiadają nasi pracownicy, zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z naszych dotychczasowych realizacji, które zdobią tereny publiczne i prywatne.

Działamy na terenie całego Śląska (m. in. Gliwice, Zabrze, Knurów, Katowice, Mikołów, Rudziniec, Kleszczów, Orzesze, Gierałtowice, Tarnowskie Góry, Chudów, Ornontowice, Przyszowice, Paniówki, Rybnik, Bytom). Geoinvest oferuje brukowanie w miastach takich jak Gliwice, Zabrze oraz Katowice! Zapraszamy do kontaktu!