Usługi brukarskie

Nasze wysokiej jakości usługi brukarskie Śląsk zawdzięczamy wykwalifikowanym fachowcom, którzy posiadają niezbędne uprawnienia do świadczenia kompleksowych usług. Wiedza i doświadczenie zdobyte przez lata działalności w branży brukowania, pozwalają na profesjonalne aranżacje ogrodów, tarasów, podjazdów oraz miejsc publicznych. Współpracujemy z renomowanymi producentami kostki brukowej, takimi jak: Semmelrock, Libet, Drew-Bet i Kost-Bet. Obszar działalności naszej firmy to przede wszystkim Śląsk, a w nim takie miasta jak Gliwice, Zabrze oraz Katowice.

Jeśli zależy Państwu na efektownym wyglądzie otoczenia swojej posesji, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy GEOINVEST. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości kostki brukowej, która doskonale sprawdzi się do użycia na wszelkiego rodzaju podjazdach, chodnikach, ścieżkach oraz tarasach. Wszelkie brukowanie Śląsk przeprowadzimy w sposób sprawny i profesjonalny, uwzględniając potrzeby klienta.

Układanie kostki brukowej w Zabrzu i nie tylko

kostka-brukowa-slask

Wytrzymała i trwała kostka brukowa

Nowoczesna kostka brukowa stanowi znakomite rozwiązanie, gdy liczy się nie tylko elegancja, ale także wytrzymałość oraz trwałość. Tego typu materiał konstrukcyjny wyróżnia się licznymi walorami estetycznymi i funkcjonalnymi. Dzięki różnorodności kształtów oraz kolorów, kostka brukowa może być układana w oryginalne wzory. Takie układanie kostki brukowej Śląsk jest jedną z głównych usług proponowanych przez przedsiębiorstwo GEOINVEST, którego brukarstwo jest specjalnością od wielu lat. Zapewniamy kompleksową obsługę zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom z całego Śląska, zwłaszcza z Gliwic, Zabrza oraz Katowic.

Brukarstwo Katowice
brukarstwo-slask

Kompleksowa i terminowa realizacja

Układanie kostki brukowej śląsk wykonane jest kompleksowo i terminowo, przy pomocy specjalistycznych maszyn. Firma zajmuje się odpowiednim przygotowaniem podłoża, docinaniem kostki brukowej, obsługą geodezyjną oraz drenażem, czyli odprowadzeniem wody. Brukarstwo to dziedzina, w której posiadamy wieloletnie doświadczenie, umożliwiające nam kompleksową realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Dodatkowo, aby sprostać Państwa wymaganiom, realizujemy projekty (wizualizacje w 3D) planowanych robót brukarskich. Dzięki temu uzyskują Państwo pogląd tego, jak będzie wyglądać finalny efekt przy zastosowaniu nowych rozwiązań oraz jak nasze produkty będą współgrać z oświetleniem, meblami czy dekoracjami.

Brukarstwo Gliwice

Różne rodzaje kostki brukowej

Zapraszamy do naszego biura, gdzie można obejrzeć i wybrać kostkę brukową spośród wielu rodzajów wyrobów renomowanych producentów. By przekonać się o tym, jakie umiejętności z zakresu usług brukarskich posiadają nasi pracownicy, zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z naszych dotychczasowych realizacji, które zdobią tereny publiczne i prywatne. Oferujemy usługi brukarskie Śląsk. Działamy na terenie całego Śląska (m. in. Gliwice, Zabrze, Knurów, Katowice, Mikołów, Rudziniec, Kleszczów, Orzesze, Gierałtowice, Tarnowskie Góry, Chudów, Ornontowice, Przyszowice, Paniówki, Rybnik, Bytom). Geoinvest oferuje brukowanie w miastach takich jak Gliwice, Zabrze oraz Katowice.