Asfaltowanie Zabrze

asfaltowanie-zabrze

Remonty fragmentaryczne i likwidowanie dziur

Firma zajmuje się szeroko pojętymi robotami drogowymi. Szczególnie istotnym obszarem działalności jest asfaltowanie. Tego rodzaju prace są wykonywane na terenie śląskim. Asfaltowanie Zabrze jest jednym z kierunków naszej działalności. W ramach robót budowlanych wykonywane są różnego rodzaju prace. Podstawą jest przede wszystkim odtwarzanie wszelkiego typu powierzchni bitumicznych.

Takie remonty konieczne bywają po wszelkich przekopach czy rozmaitych pracach ziemnych. Innego typu działaniami są remonty fragmentaryczne dróg mających nawierzchnię bitumiczną, czyli zlikwidowanie rozmaitych dziur, których przyczyną często bywają warunki klimatyczne. Takie prace wykonywane są za pomocą świeżej masy bitumicznej. Jeśli chodzi o asfaltowanie Zabrze, to ważnym elementem działalności są też wylewki asfaltu na większych powierzchniach.

prace-bitumiczne-asfaltowanie

Wysoka jakość wykonywanych usług

Takie roboty mogą się między innymi przydać przy budowaniu parkingów czy placów. Asfaltowanie nowych dróg wymaga nie tylko wysokiej jakości sprzętu, ale również i dobrze wykwalifikowanych pracowników. Firma GEOINVEST dysponuje tym wszystkim i bez problemu poradzi sobie nawet z najbardziej wymagającymi zleceniami. Zarówno zajmuje się ścieleniem asfaltem nowych przestrzeni jak i naprawianiem starych zniszczonych.

Dzięki temu jest w stanie przywrócić funkcjonalność bardzo zniszczonych i nieprzejezdnych dróg, ulic, parkingów bądź też placów. Poza wyżej wymienionymi działalnościami, koniecznie należy wspomnieć, że uwzględnia również naprawy i remonty, które bywają dość wymagające. Firma jest w stanie wykonać tego typu prace od podstaw, a także na wszystkich poszczególnych etapach. To sprawia, iż zapewnia ona kompleksowe usługi.