Asfaltowanie oraz remonty dróg w Katowicach

Nawierzchnie asfaltowe cechuje określona trwałość, a to oznacza, że po pewnym czasie przestają pełnić swoje pierwotne funkcje. W takiej sytuacjach konieczne są działania naprawcze. Firma GEOINVEST prowadzi między innymi tego typu remonty dróg Katowice. Warto wiedzieć, że już na etapie samego projektowania określonej ulicy czy trasy uwzględniany jest tak zwany cykl życia danego obiektu. Owa prognoza obejmuje warunki ekspozycji oraz działanie czynników zewnętrznych. Mając tego świadomość, można zawczasu przewidzieć pewne prace remontowe, które są niezbędnym elementem utrzymania drogi w dobrym stanie przez cały czas.

Nasza firma przeprowadza roboty drogowe Katowice, które uwzględniają różnego typu działania. O wyborze sposobu oraz zakresu naprawy decyduje kilka kwestii. Przede wszystkim podstawą jest tutaj ocena stanu technicznego całej nawierzchni. Ważne jest też dostosowanie nośności danej przestrzeni do przewidywanego w przyszłości obciążenia. Znając te parametry oraz wiele innych, podejmuje się decyzję o zakresie oraz sposobie naprawy. Zakres remontu nawierzchni określa się na podstawie tak zwanego kryterium uszkodzonej powierzchni. Nasza firma jest w stanie przeprowadzić zarówno prace cząstkowe, które wykonywane są w momencie, gdy jedynie 20% powierzchni nawierzchni jest uszkodzone. Jeśli większa część drogi ma zniszczenia, to konieczna będzie naprawa całkowita.

katowice-roboty-drogowe

Roboty drogowe Katowice

Najlepsze parametry techniczne

Przeprowadzane przez nas roboty drogowe mają szeroki zakres. W skład usług wchodzą między innymi asfaltowanie. W tym przypadku stosowane są zatem podbudowy bitumiczne, a także warstwy pośrednie oraz warstwy ścieralne. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości, najnowocześniejszego sprzętu drogowego jesteśmy w stanie zagwarantować najlepsze parametry techniczne. Przy tym wszelkie realizacje przebiegają zgodnie z założeniami oraz wedle określonych terminów. To zapewnia klientom satysfakcję z naszych usług.

asfalt-w-katowicach asfaltowanie-katowice

Tworzymy nowe drogi gruntowe i naprawiamy zniszczone

Odpowiednie zasoby naszego parku maszynowego, a przy tym bogate doświadczenie przyczyniają się do tego, że wszelkie prace i usługi wykonywane są w sposób fachowy. Jesteśmy w stanie wykonać rozmaite roboty ziemne Katowice na terenie całego miasta i okolic. Nasze sprzęty pozwalają na stworzenie całkowicie nowych dróg gruntowych oraz naprawę starych, zniszczonych nawierzchni bądź dróg, które są podziurawione i wymagają remontu. W zależności od potrzeb klienta oraz określonej specyfikacji danej naprawy, stosujemy różnego typu techniki, które pozwalają wykonać jak najlepiej zadanie.

Zapraszamy do współpracy

Jeśli chodzi o firmy drogowe Katowice, to niezmiernie ważne jest, aby zajęły się one pracami nad jakością dróg w Katowicach i okolicy. Ma to ogromne znaczenie dla mieszkańców oraz kierowców.

GEOINVEST potrafi zadbać o wszelkie szczegóły podczas przeprowadzanych realizacji, dzięki czemu wszelkie prace wykonywane są na najwyższym poziomie, a w efekcie remont drogi jest nie tylko skuteczny, ale i długotrwały. Wszystko dzięki zastosowaniu dobrej jakości materiałów i urządzeń.

roboty-drogowe-katowice